Офіс у хмарі

Офіс у хмарі

Опис сервісу

Офіс у хмарі – оренда програмного забеспечення за підпискою

SaaS

Офіс у хмарі – повністю готове до використання програмне забезпечення, де всю технічну роботу з наповнення і підтримки здійснює провайдер, а користувач відразу приступає до вирішення своїх бізнес-завдань.

Найпростіші приклади – GoogleDocs і сервіс для оптимізації роботи компанії Бітрікс 24. Це – “All inclusive”, до вас не тільки приїхали і встановили індивідуально сконструйований під потрібну нішу в стіні комутаційну шафу, але і пообіцяли полагодити раптово відключене від нього дзеркало протягом року.

«DYIT Saas» від DYIT – це готовий налаштований хмарний сервіс із щомісячною оплатою і швидким впровадженням протягом декількох годин.

«DYIT Saas» включає в себе комплекс необхідного офісного програмного забезпечення та об’єднує бізнес-додатки, електронну пошту, сховище файлів і документообіг в приватну хмарну систему.

Рішення розміщується в приватній хмарі, що належить одній організації на відміну від публічної хмари, доступної всім бажаючим. Працювати з додатками Віртуального офісу можна з будь-якого пристрою, планшета або ноутбука які мають доступ до Інтернету.

Віртуальний офіс може бути розміщений в дата центрі, на ваших серверах або інтегрований з it-інфраструктурою вашого підприємства в гібридну хмару. Резервне копіювання включене в послугу. Система активного моніторингу в режимі online інформує про стан здоров’я критично важливих сервісів і служб.

Дізнайтесь більше про сервіси

Відправте запит і ми Вам зателефонуємо