IT Моніторинг

IT-моніторинг

Опис сервісу

IT System Monitor

IT Моніторинг стану IT-інфраструктури

IT Моніторинг – послуги з впровадження системи проактивного моніторингу it-інфраструктури за допомогою програмних рішень “IT System Monitor“, які добре зарекомендували себе в широкому колі підприємств і організацій. “IT System Monitor” після впровадження може легко експлуатуватися вашим технічним персоналом або бути переданий на аутсорсинг інший it-організації.

IT System Monitor” створений на основі Zabbix DYIT – програмне забезпечення моніторингу численних параметрів мережі та стану і працездатності серверів. Zabbix використовує гнучкий механізм повідомлень, що дозволяє користувачам налаштовувати оповіщення по e-mail практично для будь-якої події.

Дає можливість швидко зреагувати на проблеми з сервером. Zabbix пропонує відмінні можливості звітності і візуалізації даних, базуючись на зібраних даних. Що робить Zabbix ідеальним інструментом для планування і масштабування.

Zabbix підтримує опитування даних (пуллер) і отримання даних (траппер). Всі звіти та статистика Zabbix і параметри налаштувань доступні через веб-інтерфейс. Веб-інтерфейс забезпечує можливість бачти щоб стан вашої мережі і життєдіяльність ваших серверів можна було оцінити з будь-якого місця. Добре налаштований Zabbix грає важливу роль у моніторингу it-інфраструктури.

Це важливо, як для малих організацій з декількома серверами, так і для великих компаній з великою кількістю серверів. Zabbix  безкоштовний. Zabbix написаний і розповсюджується за ліцензією GPL General Public License версії 2. Його вихідний код вільно поширюється і доступний широкому загалу.

Дізнайтесь більше про сервіси

Відправте запит і ми Вам зателефонуємо