Інфраструктура в хмарі

Інфраструктура у хмарі

Опис сервісу

Інфраструктура в хмарі

IaaS – аренда віртуальних серверів

Інфраструктура в хмарі або IaaS (Infrastructure as a Service) допомагає бізнесу реалізувати свої переваги і ефективність на основі хмарних обчислень. Це можливість «орендувати» комп’ютерні потужності у компаній-постачальників. Що дозволяє винести за межі вашого офісу реальне сховище інформації, залишаючи необхідний доступ авторизованим особам.

Одним з важливих переваг хмарної технології є її гнучкість. В хмарі можна розмістити як додаток, так і платформу або ж цілу it-інфраструктуру. Немає необхідності інвестувати у власну it-інфраструктуру, її зміст і обслуговування.

Бізнесу не потрібно вилучати з обороту великі суми для придбання it-систем. Замовник отримує апаратно-програмне рішення, яке вже надає відмовостійку it-інфраструктуру, що дозволяє не купувати власне обладнання і програмне забезпечення.

В рамках послуги клієнту надається серверне обладнання, влаштовану середу візуалізації, а фахівці DYIT відповідають за створення it-систем і подальше обслуговування. При цьому обладнання може бути розміщено як на території замовника, так і в партнерських дата-центрах DYIT.

IT-інфраструктура – це сукупність програм для обміну конфіденційними повідомленнями, корпоративна пошта, сервіси для спільної роботи, програми для забезпечення безпеки, платформа обліку та аналізу (наприклад 1С) і т.д.

Сучасні хмарні технології дозволяють розгорнути всю свою інфраструктуру на віддаленому сервері. Окремо можна виділити наступні переваги:

  • Економність – вам не доведеться купувати додаткову і дорогу апаратуру, витрачати гроші і час на її підтримку і налаштування.
  • Надійність – ви не будете залежати від апаратури в вашому офісі, від стрибків напруги, від несподіваних перевірок і технічних збоїв. Компанія-постачальник хмарного сервісу використовує найсучасніше і найпотужніше обладнання, висококваліфікований штат цілодобової технічної підтримки, що просто не по кишені невеликим підприємствам.
  • Простота – для рядових співробітників звичні додатки і платформи будуть працювати точно так само, або навіть краще. IT-інфраструктура в хмарі не потребує додаткового навчання персоналу.
  • Зручність – ви і ваш персонал зможете користуватися всіма сервісами, працювати як в офісі, так і вдома, у відпустці, відрядженні і т.д.
  • Безпека – окрім внутрішніх служб безпеки, кожна велика компанія, яка постачає хмарні сховища, має власний центр безпеки, який зможе вчасно проаналізувати і попередити ризики, повідомить про можливі вразливості вашої системи.

Дізнайтесь більше про сервіси

Відправте запит і ми Вам зателефонуємо