Хмарний диск

Хмарний диск

Опис сервісу

DYIT Cloud

DYIT Cloud - рішення для зберігання, синхронізації файлів і документів

Хмарний диск – це хмарне мережеве сховище, призначене для зберігання загальних файлів і корпоративних документів, а також їх синхронізації між усіма пристроями користувачів.

Детальніше про Cloud Disk тут

Основні можливості сервісу:

  • Hа кожного користувача 100 ГБ в хмарі;
  • Доступ до файлів і папок в хмарі через браузер;
  • Підключення хмарного сховища у вигляді мережевого диска до комп’ютера – файли не зберігаються на комп’ютері і не займають місце (режим online);
  • Вибіркова синхронізація хмарних папок і файлів комп’ютером і смартфоном – можливість працювати з документами навіть при відсутності інтернету (режим offline);
  • Зберігання всіх віддалених файлів і папок протягом 30 днів (за згодою);
  • Управлення правами доступу до файлів і папок між співробітниками;
  • Надання доступу до хмарних файлів зовнішнім користувачам за спеціальним посиланням.

Хмарні сховища сьогодні

Хмарний диск – це зручний сервіс для зберігання та обробки будь-якої інформації користувачів. Це тісно інтегровані в настільні ПК і мобільні операційні системи на смартфонах.

Ми також активно використовуємо захищені браузери для підключення до хмарних технологій. Щодня ми здійснюємо синхронізацію з хмарою і зберігаємо в ній велику кількість фотографій, документів, та паролі, збережені в інших сервісах.

Хмарні шлюзи

Хмарні шлюзи – технологія, яка може бути використана для більш зручного надання «хмари» клієнту. Наприклад, за допомогою відповідного програмного забезпечення, сховище в «хмарі» може бути надано для клієнта як локальний диск на комп’ютері. Таким чином, робота з даними в «хмарі» для клієнта стає абсолютно прозорою. І при наявності гарної, швидкого зв’язку з «хмарою» клієнт може навіть не помічати, що працює не з локальними даними у себе на комп’ютері, а з даними, що зберігаються, можливо, за багато кілометрів від нього.

Дізнайтесь більше про сервіси

Відправте запит і ми Вам зателефонуємо