Хмара у Європі

Без світла? не проблема!

Опис сервісу

Врятуй свій бізнес та економіку країни разом з
DYIT GROUP

Слава Україні! Наша компанія, DYIT Group, займається IT підтримкою та інформаційною безпекою компаній вже 12 років. Російський агресор завдав удару по нашій критичній інфраструктурі, але ми безупинно продовжуємо роботу та підтримку клієнтів.

У такі складні часи для оптимальної роботи вашого бізнесу необхідні такі рішення як:

  • Безперебійне живлення окремих приміщень або вузлів зв’язку
  • Резервний канал інтернет: мобільний 4G або ж «Starlink»

У зв’язку з частими вимкненнями світла, інтернету та мобільного зв’язку, працювати з серверами та ресурсами розміщеними в Україні стало практично неможливо. Виходить з ладу обладнання, у зв’язку з чим безповоротно втрачаються терабайти важливої інформації.

Тому зараз доводиться витрачати колосальні зусилля та кошти на покупки генераторів для підтримки роботи комп’ютерного, мережевого та серверного обладнання. А це хоч і рішення, але воно не гарантовано вирішує більшість з існуючих “питань”. На жаль ми розуміємо, що країна-терорист РФ продовжує знищувати нашу критичну інфраструктуру і це може повністю зупинити роботу тисяч компаній, що намагаються вижити та підтримати економіку країни.DYIT Group вже довгий час співпрацює з компаніями в Європі та використовує їх серверне обладнання для віддаленої і комфортної роботи компаній. Деякі з наших клієнтів повністю перейшли на дистанційний режим роботи і навіть відмовились від штатного системного адміністратора, що дало можливість скоротити витрати і отримати більш якісний сервіс, який їх повністю задовольняє. Щодня робляться резервні копії робочих серверів клієнтів у кілька сховищ одночасно, що унеможливлює втрати Ваших даних. Вся інформація, як і саме підключення до серверів, надійно зашифровані і ми потурбувались про те, щоб вони не потрапили не в «ті руки».           Перенесення Вашого сервера (або створення нового) у хмару не складе Вам жодних проблем та дискомфорту. Наші фахівці все зроблять самі, перенесуть всю інформацію та налаштують підключення, після чого весь “головний біль” на рахунок роботи сервера, збільшення його ресурсів, оновлення та підтримки всіх моментів в актуальному робочому стані перейде на наші плечі. 

Віримо в ЗСУ і швидку перемогу !!!

Дізнайтесь більше про сервіси

Відправте запит і ми Вам зателефонуємо