1С-Підприємство в хмарі

1С-Підприємство в хмарі

Опис сервісу

Оренда хмарного сервера 1с Підприємство.

Пропонуємо раз і назавжди вирішити проблему бухгалтерського та управлінського обліку. За невисоку абонентську плату ви отримуєте повноцінний віртуальний сервер з встановленою і налаштованої під потреби компанії програмою 1С-Підприємство. Цілодобовий доступ до програми з будь-якого комп’ютера, планшета або смартфона.

Cloud 1C – це готовий до використання <a href=”https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BD%D0%B5_%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%8F%D0%BA_%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B0″>SaaS</a>-сервіс на базі програми 1С-Підприємство 8.3 та BAS, який включає в себе всі необхідні ліцензії Microsoft і 1С, обчислювальні потужності, резервне копіювання і обслуговування платформи. Він повністю готовий до використання, не потребує додаткових ліцензій, розгортання і обслуговування. Оплата хмарного SaaS-сервісу проводиться за кількістю користувачів. Щомісяця їх кількість можна змінювати як у бік збільшення, так і в бік зменшення.

Доступ до сервера здійснюється через RDP-клієнт, або через тонкий клієнт, встановлений на Ваш ПК. Це дозволяє зручно працювати в 1С, використовувати MS Office, зберігати і обмінюватися офісними документами в папках “Мої документи” і “Загальні документи”, переглядати PDF-файли, використовувати архіватор. Створення резервних копій баз 1С в достатньому обсязі. Поштові програми, доступ до пошти через 1С – дозволені.
Основні переваги 1С в хмарі

Розміщення всіх баз 1С на SQL Server і швидких SSD-дисках;
Робота через інтернет за допомогою:

  • стандартного клієнта 1С;
  • тонкого клієнта (встановлюється на ПК замовника);
  • веб-клієнта (працює в браузері);

Повноцінний доступ до 1С Конфігуратор, можливість змінювати конфігурації і вести розробку;
Можливість завантажувати свої бази 1С та конфігурації;
Створення резервних копій баз 4 рази на день, зберігання копій протягом 30 днів;
Висока надійність, кластеризація всіх серверів і служб, захист від відмови обладнання;
Перший місяць хостингу 1С – безкоштовно.

Дізнайтесь більше про сервіси

Відправте запит і ми Вам зателефонуємо